OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Letné stretnutie Znojmo

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98EP
Odpovedať #10 on: Jún 28, 2015, 11:49:22 ráno
Odkaz od TmR:
V Znojme bude anténny analyzér, prípadne aj porada a školenie na Deník CL6...


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #11 on: Jún 30, 2015, 15:20:09 večer
este jeden, pokus, no tak ludia vyzera to trapne, akonahle sa sem nahodi nejak akacia event a podobne, v tom momente vsetci stichnu , stiahnu sa ,stratia sa, a podobne, vyzera to tak, ako ze dajte mi pokoj len odomna nechcite aby som isiel na dajaku spoločn akciu, nie to este stretnutie , tie stretnutia su ako droga, hlavne tie co organizuje Česká Lípa sznažia sa to robit blizko knam aby sme to nemali daleko , tešia sa na nás , Tomaš Mobil sa stale pýta či nedojde iste niekto další , kludne aj s deckami, oni tam všetci chodia cele rodiny , ak si hovorite , že ja tam nikoho nepoznam .. blbost , prave o to ide, tiez som v holiciach prisiel prvy raz ako uplny neznamy, a nikto neriesil, povies volacku a uz si jak doma :)   

citujem : Sice tam bude hlavně osvědčená parta CB klubu Česká Lípa, nicméně zváni jsou všichni, které alespoň jednou flákla anténa po palici. Kdo ukáže bouli, má panáka zdarma. Pozvání směřuje ke všem, kdo se síbíčkem baví. Pochopitelně směřuje i do blízkého zahraničí, nám slovenština nevadí, naopak, přes 400km to je už lahodná řeč …
Pro některé účastníky bude na Znojmo Bahnhof připraveno taxi …

Za cbdx.cz se těší Tomáš mobil Roudnice CL31 ( cbdx.cz )
CB všade tam, kde sa len dá


Offline Boris TT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 129
    • Karma: 13
  • marcel BA
    • Zobraz profil
Odpovedať #12 on: Jún 30, 2015, 16:08:33 večer
Ja som Vás už na túto akciu pozýval ale podporím Palyho a skúsim to ešte raz ! Hlásia nám pekné počasie na víkend tak prečo by sme sa nemohli stretnút v kempe v Znojme a podebatovat pri táboráku o témách ktoré sa riešia na portaly popr.si vypočut prednášku o pracovaní s programom cl6. Bude k dispozícií analyzér tak hodte do kufra anténu bude dost času ju premerat popr. naladit .Dobrú a družnú atmosféru bude podporovat čapovaný Kozel a iné dobroty!