OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Vynovenie portálu 2018

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
on: Október 18, 2018, 21:45:53 večer
Nápady sem.
Pekný deň...


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #1 on: Október 19, 2018, 07:46:45 ráno
Ak mozem nieco pripomienkovat , pri zmene farby podkladu by som ale zvolil tucnejsie pismo alebo aspon vacsie  aby to bolo lepsie citatelne aj pre tych co uz nemaju zrak na 100 percent.


Offline Alan TT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 237
    • Karma: 6
  • Rock is back
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88SI
Odpovedať #2 on: Október 19, 2018, 08:01:58 ráno
Súhlasím s Ivanom. Je to ťažšie čitateľné. Podľa môjho názoru je vhodnejšie tmavé písmo na svetlom podklade.
I keď je to takto pekné.
Tiež myslím, že by bola vhodná zmena jazyku na slovenčinu, čo sa týka ovládacích tlačítok..napr . odoslať správu.. atď.


Offline Mato Námestovo

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 71
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN99pi
  • Skype: Mato 107
Odpovedať #3 on: Október 19, 2018, 16:00:04 večer
Pripájam sa aj ja že bi bolo lepšie keby to bolo celé v slovenčine.Nie každý najmä mi starší nevieme po anglicky.Mne osobne tam chýba aj mapa s lokátorom ktorá bola v starej verzii.Mám ešte jeden problém.Na starej verzii som mal zaškrtnuté pri prihlasované (zapamätať si prihlásenie)nebol problém.Po kliknutí na záložku stránky som bol automaticky prihlásený.Ter az nie.Aj keď stále pred prihlásením zaškrtnem zapamätať si prihlásenie tak po opustení stránky som nútený zase sa prihlasovať a to pri každej návšteve stránky
« Last Edit: Október 19, 2018, 18:18:11 večer od Mato Námestovo »


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #4 on: Október 19, 2018, 21:33:35 večer
Ahojte, urcite sa nemusite obavat toho ze to bude iba v AJ. Pri instalacii sa nieco nepodarilo takze zial budem to musiet urobit rucne a vsetko to prelozit. Robim to za pochodu, tak kazdodenne mensie zmeny si hadam vsimnete. Tak tesim sa zaroven aj tomu ze ste napisali co to k veci a budem sa snazit urcite veci prisposobit. Dufam ze to spolu dotiahneme do zdarneho konca.  :) 
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #5 on: Október 19, 2018, 21:40:13 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
Mám ešte jeden problém.Na starej verzii som mal zaškrtnuté pri prihlasované (zapamätať si prihlásenie)nebol problém.Po kliknutí na záložku stránky som bol automaticky prihlásený.Ter az nie.Aj keď stále pred prihlásením zaškrtnem zapamätať si prihlásenie tak po opustení stránky som nútený zase sa prihlasovať a to pri každej návšteve stránky

Ahoj, pravdepodobne som robil zmenu na stranke a teda bolo nutne sa znovu prihlasit. ak bude tento problem nadalej pretrvavat prosim napis a skusim sa na to pozriet.
Pekný deň...


Offline Mato Námestovo

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 71
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN99pi
  • Skype: Mato 107
Odpovedať #6 on: Október 20, 2018, 04:48:30 ráno
MarcelBA stále mi blbne to prihlasovanie. Po opustení stránky ma odhlasuje.Tera z som si ešte všimol že mi na červeno svieti pri adrese stránky Nezabezpečené nemôže to preto blbnúť?
« Last Edit: Október 20, 2018, 05:02:25 ráno od Mato Námestovo »


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #7 on: Október 20, 2018, 09:50:30 ráno
Dnes vecer sa skusim este s tym pohrat hadam sa to podari. Este mi prosimta napis  prehliadac na ktorom sa prihlasujes a ak mas ulozeny v oblubenych polozkach tak skus ho vymazat a otvorit si nanovo stranku a skusit to ulozit nanovo do oblubenych alebo ak ho mas pripnuty niekde. Daj vedie a ja to skusim este vecer pozriet
Pekný deň...


Offline Mato Námestovo

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 71
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN99pi
  • Skype: Mato 107
Odpovedať #8 on: Október 20, 2018, 10:44:03 ráno
Mám to uložené v záložkách.Preh liadač Google.Zmazal som,uložil nanovo a už to funguje.Vďaka
« Last Edit: Október 20, 2018, 10:54:49 ráno od Mato Námestovo »


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #9 on: Október 20, 2018, 20:52:55 večer
Tak som rad aspon prezatial a vsak este poriesim to menu aby sa to normalne rozchodilo.
Pekný deň...